AIRD-06-680K ABRACON
  • Part Number: AIRD-06-680K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 68UH 4.8A 53 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 174
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-06-680K ABRACON
    AIRD-06-680K ABRACON
    AIRD-06-680K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-06-680K is described as FIXED IND 68UH 4.8A 53 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.