AIRD-06-4R7M ABRACON
  • Part Number: AIRD-06-4R7M
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 4.7UH 11.4A 5 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 214
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-06-4R7M ABRACON
    AIRD-06-4R7M ABRACON
    AIRD-06-4R7M is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-06-4R7M is described as FIXED IND 4.7UH 11.4A 5 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.