AIRD-06-390K ABRACON
  • Part Number: AIRD-06-390K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 39UH 5.5A 30 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 124
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-06-390K ABRACON
    AIRD-06-390K ABRACON
    AIRD-06-390K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-06-390K is described as FIXED IND 39UH 5.5A 30 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED