AIRD-06-330K ABRACON
  • Part Number: AIRD-06-330K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 33UH 5.5A 29 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 202
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-06-330K ABRACON
    AIRD-06-330K ABRACON
    AIRD-06-330K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-06-330K is described as FIXED IND 33UH 5.5A 29 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"