AIRD-06-221K ABRACON
  • Part Number: AIRD-06-221K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 220UH 2.8A 150 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 189
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-06-221K ABRACON
    AIRD-06-221K ABRACON
    AIRD-06-221K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-06-221K is described as FIXED IND 220UH 2.8A 150 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.