AIRD-06-1R5M ABRACON
  • Part Number: AIRD-06-1R5M
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1.5UH 11.4A 3 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 230
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-06-1R5M ABRACON
    AIRD-06-1R5M ABRACON
    AIRD-06-1R5M is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-06-1R5M is described as FIXED IND 1.5UH 11.4A 3 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.