AIRD-06-181K ABRACON
  • Part Number: AIRD-06-181K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 180UH 4A 110 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 180
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-06-181K ABRACON
    AIRD-06-181K ABRACON
    AIRD-06-181K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-06-181K is described as FIXED IND 180UH 4A 110 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    View
    Schroff
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    3U 175MM SIDE PLATE