AIRD-06-120K ABRACON
  • Part Number: AIRD-06-120K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 12UH 11.4A 9 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 892
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-06-120K ABRACON
    AIRD-06-120K ABRACON
    AIRD-06-120K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-06-120K is described as FIXED IND 12UH 11.4A 9 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    ELECTRONIC BOARD BASE