AIRD-03-5R6M ABRACON
  • Part Number: AIRD-03-5R6M
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 5.6UH 21A 3 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 206
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-03-5R6M ABRACON
    AIRD-03-5R6M ABRACON
    AIRD-03-5R6M is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-03-5R6M is described as FIXED IND 5.6UH 21A 3 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.