AIRD-03-560K ABRACON
  • Part Number: AIRD-03-560K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 56UH 9A 26 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 477
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-03-560K ABRACON
    AIRD-03-560K ABRACON
    AIRD-03-560K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-03-560K is described as FIXED IND 56UH 9A 26 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS