AIRD-03-330K ABRACON
  • Part Number: AIRD-03-330K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 33UH 13.5A 17 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 56,528
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-03-330K ABRACON
    AIRD-03-330K ABRACON
    AIRD-03-330K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-03-330K is described as FIXED IND 33UH 13.5A 17 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.