AIRD-03-180K ABRACON
  • Part Number: AIRD-03-180K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 18UH 13.5A 10 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 417
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-03-180K ABRACON
    AIRD-03-180K ABRACON
    AIRD-03-180K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-03-180K is described as FIXED IND 18UH 13.5A 10 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM