AIRD-03-102K ABRACON
  • Part Number: AIRD-03-102K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1MH 2A 426 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 221
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-03-102K ABRACON
    AIRD-03-102K ABRACON
    AIRD-03-102K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-03-102K is described as FIXED IND 1MH 2A 426 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"