AIRD-02-8R2K ABRACON
  • Part Number: AIRD-02-8R2K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 8.2UH 11.4A 7 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 112
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-02-8R2K ABRACON
    AIRD-02-8R2K ABRACON
    AIRD-02-8R2K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-02-8R2K is described as FIXED IND 8.2UH 11.4A 7 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM