AIRD-02-821K ABRACON
  • Part Number: AIRD-02-821K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 820UH 1.3A 590 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 47
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-02-821K ABRACON
    AIRD-02-821K ABRACON
    AIRD-02-821K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-02-821K is described as FIXED IND 820UH 1.3A 590 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT
    View
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)