AIRD-02-6R8K ABRACON
  • Part Number: AIRD-02-6R8K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 6.8UH 11.4A 7 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 87
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-02-6R8K ABRACON
    AIRD-02-6R8K ABRACON
    AIRD-02-6R8K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-02-6R8K is described as FIXED IND 6.8UH 11.4A 7 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM