AIRD-02-681K ABRACON
  • Part Number: AIRD-02-681K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 680UH 1.6A 430 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIRD-02-681K ABRACON
    AIRD-02-681K ABRACON
    AIRD-02-681K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-02-681K is described as FIXED IND 680UH 1.6A 430 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    View
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A