AIRD-02-680K ABRACON
  • Part Number: AIRD-02-680K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 68UH 4.8A 53 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 62
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-02-680K ABRACON
    AIRD-02-680K ABRACON
    AIRD-02-680K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-02-680K is described as FIXED IND 68UH 4.8A 53 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"