AIRD-02-5R6K ABRACON
  • Part Number: AIRD-02-5R6K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 5.6UH 11.4A 6 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 94
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-02-5R6K ABRACON
    AIRD-02-5R6K ABRACON
    AIRD-02-5R6K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-02-5R6K is described as FIXED IND 5.6UH 11.4A 6 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH MOUNTING CLIP 10PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 42HP
    View
    Wakefield-vette
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    Schroff
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT