AIRD-02-560K ABRACON
  • Part Number: AIRD-02-560K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 56UH 5.5A 39 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 262
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-02-560K ABRACON
    AIRD-02-560K ABRACON
    AIRD-02-560K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-02-560K is described as FIXED IND 56UH 5.5A 39 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE