AIRD-02-4R7K ABRACON
  • Part Number: AIRD-02-4R7K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 4.7UH 11.4A 5 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 168
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-02-4R7K ABRACON
    AIRD-02-4R7K ABRACON
    AIRD-02-4R7K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-02-4R7K is described as FIXED IND 4.7UH 11.4A 5 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE