AIRD-02-471K ABRACON
  • Part Number: AIRD-02-471K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 470UH 1.6A 355 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 184
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-02-471K ABRACON
    AIRD-02-471K ABRACON
    AIRD-02-471K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-02-471K is described as FIXED IND 470UH 1.6A 355 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE