AIRD-02-2R7K ABRACON
  • Part Number: AIRD-02-2R7K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 2.7UH 11.4A 5 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 112
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-02-2R7K ABRACON
    AIRD-02-2R7K ABRACON
    AIRD-02-2R7K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-02-2R7K is described as FIXED IND 2.7UH 11.4A 5 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE