AIRD-02-270K ABRACON
  • Part Number: AIRD-02-270K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 27UH 5.5A 26 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 80
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-02-270K ABRACON
    AIRD-02-270K ABRACON
    AIRD-02-270K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-02-270K is described as FIXED IND 27UH 5.5A 26 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE