AIRD-02-221K ABRACON
  • Part Number: AIRD-02-221K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 220UH 2.8A 150 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 19
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-02-221K ABRACON
    AIRD-02-221K ABRACON
    AIRD-02-221K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-02-221K is described as FIXED IND 220UH 2.8A 150 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK