AIRD-02-220K ABRACON
  • Part Number: AIRD-02-220K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 22UH 7.2A 19 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 168
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-02-220K ABRACON
    AIRD-02-220K ABRACON
    AIRD-02-220K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-02-220K is described as FIXED IND 22UH 7.2A 19 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM