AIRD-02-1R8K ABRACON
  • Part Number: AIRD-02-1R8K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1.8UH 11.4A 3 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 92
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-02-1R8K ABRACON
    AIRD-02-1R8K ABRACON
    AIRD-02-1R8K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-02-1R8K is described as FIXED IND 1.8UH 11.4A 3 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE