AIRD-02-1R5M ABRACON
  • Part Number: AIRD-02-1R5M
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1.5UH 11.4A 3 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIRD-02-1R5M ABRACON
    AIRD-02-1R5M ABRACON
    AIRD-02-1R5M is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-02-1R5M is described as FIXED IND 1.5UH 11.4A 3 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRN
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    View
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT