AIRD-02-1R2M ABRACON
  • Part Number: AIRD-02-1R2M
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1.2UH 11.4A 3 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIRD-02-1R2M ABRACON
    AIRD-02-1R2M ABRACON
    AIRD-02-1R2M is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-02-1R2M is described as FIXED IND 1.2UH 11.4A 3 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.