AIRD-02-1R0K ABRACON
  • Part Number: AIRD-02-1R0K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1UH 11.4A 3 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 301
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-02-1R0K ABRACON
    AIRD-02-1R0K ABRACON
    AIRD-02-1R0K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-02-1R0K is described as FIXED IND 1UH 11.4A 3 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP