AIRD-02-151K ABRACON
  • Part Number: AIRD-02-151K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 150UH 4A 98 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 411
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-02-151K ABRACON
    AIRD-02-151K ABRACON
    AIRD-02-151K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-02-151K is described as FIXED IND 150UH 4A 98 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE