AIRD-02-121K ABRACON
  • Part Number: AIRD-02-121K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 120UH 4A 90 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 58
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-02-121K ABRACON
    AIRD-02-121K ABRACON
    AIRD-02-121K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-02-121K is described as FIXED IND 120UH 4A 90 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH