AIRD-02-101K ABRACON
  • Part Number: AIRD-02-101K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 100UH 4A 80 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 222
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-02-101K ABRACON
    AIRD-02-101K ABRACON
    AIRD-02-101K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-02-101K is described as FIXED IND 100UH 4A 80 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"