AIRD-02-100K ABRACON
  • Part Number: AIRD-02-100K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 10UH 11.4A 9 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 644
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-02-100K ABRACON
    AIRD-02-100K ABRACON
    AIRD-02-100K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-02-100K is described as FIXED IND 10UH 11.4A 9 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH