AIRD-01-6R8M ABRACON
  • Part Number: AIRD-01-6R8M
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 6.8UH 9A 8 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,378
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-01-6R8M ABRACON
    AIRD-01-6R8M ABRACON
    AIRD-01-6R8M is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-01-6R8M is described as FIXED IND 6.8UH 9A 8 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    View
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN