AIRD-01-471K ABRACON
  • Part Number: AIRD-01-471K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 470UH 800MA 636 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 280
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-01-471K ABRACON
    AIRD-01-471K ABRACON
    AIRD-01-471K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-01-471K is described as FIXED IND 470UH 800MA 636 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM