AIRD-01-331K ABRACON
  • Part Number: AIRD-01-331K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 330UH 1.3A 336 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 329
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-01-331K ABRACON
    AIRD-01-331K ABRACON
    AIRD-01-331K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-01-331K is described as FIXED IND 330UH 1.3A 336 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.