AIRD-01-270K ABRACON
  • Part Number: AIRD-01-270K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 27UH 4.5A 30 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 80
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-01-270K ABRACON
    AIRD-01-270K ABRACON
    AIRD-01-270K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-01-270K is described as FIXED IND 27UH 4.5A 30 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK