AIRD-01-221K ABRACON
  • Part Number: AIRD-01-221K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 220UH 1.6A 240 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 227
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-01-221K ABRACON
    AIRD-01-221K ABRACON
    AIRD-01-221K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-01-221K is described as FIXED IND 220UH 1.6A 240 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK