AIRD-01-1R8M ABRACON
  • Part Number: AIRD-01-1R8M
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1.8UH 9A 4 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 223
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-01-1R8M ABRACON
    AIRD-01-1R8M ABRACON
    AIRD-01-1R8M is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-01-1R8M is described as FIXED IND 1.8UH 9A 4 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE