AIRD-01-1R0M ABRACON
  • Part Number: AIRD-01-1R0M
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1UH 9A 3 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 268
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-01-1R0M ABRACON
    AIRD-01-1R0M ABRACON
    AIRD-01-1R0M is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-01-1R0M is described as FIXED IND 1UH 9A 3 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    View
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A