AIRD-01-101K ABRACON
  • Part Number: AIRD-01-101K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 100UH 2.8A 95 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 268
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-01-101K ABRACON
    AIRD-01-101K ABRACON
    AIRD-01-101K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-01-101K is described as FIXED IND 100UH 2.8A 95 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V