AIML-1206HC-3R3M-T ABRACON
  • Part Number: AIML-1206HC-3R3M-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.2A 200 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIML-1206HC-3R3M-T ABRACON
    AIML-1206HC-3R3M-T ABRACON
    AIML-1206HC-3R3M-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIML-1206HC-3R3M-T is described as FIXED IND 3.3UH 1.2A 200 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM