AIML-1206-R047M-T ABRACON
  • Part Number: AIML-1206-R047M-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 47NH 300MA 150 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 30,120
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIML-1206-R047M-T ABRACON
    AIML-1206-R047M-T ABRACON
    AIML-1206-R047M-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIML-1206-R047M-T is described as FIXED IND 47NH 300MA 150 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    View
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT