AIML-1206-390K-T ABRACON
  • Part Number: AIML-1206-390K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 39UH 5MA 2 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 16,527
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIML-1206-390K-T ABRACON
    AIML-1206-390K-T ABRACON
    AIML-1206-390K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIML-1206-390K-T is described as FIXED IND 39UH 5MA 2 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE