AIML-1206-270K-T ABRACON
  • Part Number: AIML-1206-270K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 27UH 5MA 900 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 16,520
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIML-1206-270K-T ABRACON
    AIML-1206-270K-T ABRACON
    AIML-1206-270K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIML-1206-270K-T is described as FIXED IND 27UH 5MA 900 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.