AIML-1206-1R0K-T ABRACON
  • Part Number: AIML-1206-1R0K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1UH 100MA 400 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 44,872
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIML-1206-1R0K-T ABRACON
    AIML-1206-1R0K-T ABRACON
    AIML-1206-1R0K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIML-1206-1R0K-T is described as FIXED IND 1UH 100MA 400 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK