AIML-1008HC-3R3M-T ABRACON
  • Part Number: AIML-1008HC-3R3M-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.3A 120 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIML-1008HC-3R3M-T ABRACON
    AIML-1008HC-3R3M-T ABRACON
    AIML-1008HC-3R3M-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIML-1008HC-3R3M-T is described as FIXED IND 3.3UH 1.3A 120 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE