AIML-1008HC-2R2M-T ABRACON
  • Part Number: AIML-1008HC-2R2M-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.5A 90 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIML-1008HC-2R2M-T ABRACON
    AIML-1008HC-2R2M-T ABRACON
    AIML-1008HC-2R2M-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIML-1008HC-2R2M-T is described as FIXED IND 2.2UH 1.5A 90 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.