AIML-0805HC-4R7M-T ABRACON
  • Part Number: AIML-0805HC-4R7M-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1A 250 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIML-0805HC-4R7M-T ABRACON
    AIML-0805HC-4R7M-T ABRACON
    AIML-0805HC-4R7M-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIML-0805HC-4R7M-T is described as FIXED IND 4.7UH 1A 250 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH